SEFI 2019 – Interjúk

A BME adott otthont a SEFI 2019 konferenciának, melynek fókusza a mérnöki tudományok oktatása, ezzel a legnagyobb ilyen típusú rendezvény egész Európában. Különleges lehetőséget teremt professzoroknak, diákoknak, ipari résztvevőknek és szervezeteknek nézeteik megvitatására, ismertetésére, kommunikációra és ismertségek kiépítésére. Az angol nyelvű konferencia fő témaköre minden évben változó, idén “Varietas delectat: Complexity is the new normality” volt.

A konferencia előtti hetekben először Dr. Józsa Jánossal, a Műegyetem rektorával készítettünk interjút, aki beszélt a konferencia fontosságáról, valamint köszöntötte a résztvevőket is.

Dr. Nagy Balázs Vince, nemzetközi rektorhelyettes, a rendezvény egyik főszervezője interjújában köszöntötte Budapesten a résztvevőket.

Linda Citterio olasz munkatárs a szervezés gördülékenységéért volt felelős.

Rektor úr a rendezvény gálavacsorjánán is adott egy interjút az Európa hajó fedélzetén, melyben búcsú gondolatait foglalja össze a konferenciával kapcsolatban.

Csapatunk készítette el a szponzorokat bemutató, valamint az eseményt összefoglaló videót is.

Operatőr

• Kálló Márton